Wypożyczalnia wędek w Nurzynie – działa ze środków UE / PROW

INFORMACJA O ZREALIZOWANEJ OPERACJI

            Ochotnicza Straż Pożarna w Nurzynie informuje, że w dniu 28.04.2019 r. na oczku wodnym w Nurzynie odbyły na zawody wędkarskie dla miłośników wędkowania oraz została uruchomiona usługa wypożyczalni wędek.

         W celu wypożyczenia wędek należy zgłosić się do władz OSP w Nurzynie i zaakceptować regulamin. Wędki można wypożyczać bezpłatnie.      

         Zawody wędkarskie oraz wypożyczalnia wędek funkcjonuje w ramach projektu grantowego pt. Rozwój infrastruktury i usług w zakresie turystyki i rekreacji na obszarze LGD “RAZEM” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.2 ?Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność? Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.    

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Zdjęcia z zawodów wędkarskich ? fotogaleria.

 

Skip to content