RAJD ROWEROWY DO MIEJSCA URODZIN H. SIENKIEWICZA – 10 LIPCA BR.

Wyjazd spod Urzędu Gminy w niedzielę o godzinie  7 rano  🙂
Wtedy też będzie można odebrać koszulkę na rajd …, kto nie zdąży …

W programie: m. in wspólna fotka pod nowym pomnikiem H. Sienkiewicza w Łukowie:

Program:

 

Wyżywienie bezpłatne dla uczestników rajdu (w głębi parku): na podstawie kuponu, który możemy wymienić na żurek z chlebem.

Kiełbasa z grilla będzie płatna, ale symbolicznie, np. 2 zł, woda do kupienia na miejscu na terenie parku


Wójt Gminy TRZEBIESZÓW Pan Mirosław Szekalis  zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w dniu 10 lipca br. w rowerowym rajdzie gwiaździstym do Woli Okrzejskiej – miejsca urodzin Henryka Sienkiewicza.

Impreza ma charakter otwarty. Start o godz. 7,00 spod Urzędu Gminy w Trzebieszowie.

OSTATECZNE ZAPISY do środy 6 LIPCA – u Sekretarza Gminy Trzebieszów Pana Sławomira Smolaka (tel 25 796 03 55 ([email protected])

UWAGA: POWRÓT: Możliwy jest powrót koleją PKP relacji OKRZEJA – SZANIAWY przez Łuków o godzine 17.10 . Przyjazd ok. 18.47.  !!!


Inicjatorami rajdu rowerowego jest nieformalna grupa nauczycieli w-f z Gminy Krzywda, która na organizację rajdu rowerowego otrzymała dofinansowanie w ramach projektu “Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Współorganizatorami rajdu jest Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, Lokalna Grupa Działania ?Razem? z siedzibą w Łukowie, Stowarzyszenie Krzewienie Kultury Wiejskiej ?Szansa? z siedzibą w Krzywdzie oraz Zespół Szkół w Woli Okrzejskiej.
Impreza ma charakter otwarty. Start o godz. 7 przy Urzędzie Gminy w Trzebieszowie.

Wśród wszystkich uczestników, którzy prawidłowo ukończą rajd zostaną rozlosowane atrakcyjne akcesoria rowerowe, w trakcie trwania pikniku. W programie ponadto: konkurs sołectw związanych z życiem i twórczością H. Sienkiewicza, zwiedzanie Muzeum, bicie pamiątkowych monet, konkurs wiedzy o Sienkiewiczu dla uczestników rajdu, rowerowy tor przeszkód, znakowanie rowerów, pokaz tresury psów, warsztaty, gastronomia, itp.
. Aby prawidłowo ukończyć rajd każdy uczestnik będzie musiał przejechać samodzielnie minimum jedną całą trasę rajdu oraz udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie z zakresu życia i twórczości H. Sienkiewicza.
Długość przewidywanej trasy z Trzebieszowa ok 50 km w jedna stronę

ZAPRASZAMY

KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN RAJDU

Skip to content