Zaproszenie dla rolników z Gminy Trzebieszów na Centralne Targi EXPO w Nadarzynie 26 listopada

Wójt Gminy Trzebieszów Pan Mirosław Szekalis organizuje w dniu 26 listopada (sobota)
bezpłatny wyjazd dla rolników z Gminy Trzebieszów na

do Nadarzyna na Centralne Targi Rolnicze – CTR 2016


ZAPISY: Urząd Gminy tel. 25 796 0355 wew. 209 (sekretariat )lub do Sekretarza Gminy tel. 509199705.  ZAPRASZAMY. Decyduje kolejność zgłoszeń . Wyjazd w sobotę ok. godziny 8.00 (parking  Urzędu Gminy)


Program:

Centralne Targi Rolnicze – CTR 2016 to inicjatywa targowa, dedykowana branży rolno-spożywczej, stanowiąca platformę spotkań rolników i mieszkańców obszarów wiejskich z producentami maszyn, urządzeń, sprzętu do produkcji, hodowli, przetwórstwa i przechowalnictwa, środków do produkcji rolnej, instytucjami oferującymi wsparcie oraz usługi logistyczne, finansowe, doradcze.

Centralne Targi Rolnicze to nowa formuła spotkań, w ramach której głównie polscy przedsiębiorcy szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej, włączając w to producentów żywności, zaprezentują partnerom krajowym oraz zagranicznym, w tym z Azji i Afryki, swoje osiągnięcia i możliwości współpracy handlowej i inwestycyjnej.

Nowatorskie rozwiązania, nowości produktowe i technologiczne, a także usługi dla rolnictwa, zostaną zaprezentowane w dwóch halach targowych WARSAW EXPO.

Przy współpracy z patronami honorowymi oraz partnerami merytorycznymi przywidujemy organizację wielu konferencji i paneli dyskusyjnych poświęconych możliwościom rozwoju zagranicznej aktywności polskich przedsiębiorców oraz rozwojowi innowacyjnej działalności branży rolno-spożywczej.

Szczegółowy program targów:

SOBOTA 26 listopada 2016r. DZIEŃ OTWARTY

10.00-15.00 Europejskie Forum Młodych Rolników organizator Centrum Narodowe Młodych Rolników przy współpracy z Europejską Radą Młodych Rolników (CEJA)

10.00-16.45 III Forum sektora wołowiny ? dzień drugi, organizator Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego (część 2)

11.00-14.30 Konferencja ?Innowacje dla Rolnictwa? organizator Krajowa Rada Izb Rolniczych przy współpracy z Instytutami Naukowo-Badawczymi

11.30-15.00 Forum branży drobiarskiej, organizator Polski Związek Zrzeszeń Hodowców i Producentów Drobiu

11.00-15.00 Konferencja ?Aktualna wartość dietetyczna wieprzowiny? organizator Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej ?POLSUS?

12.00-12.30 Wręczeniu certyfikatów znaku ?Jakość Tradycja? organizator Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego.

13.45-17.00 Festiwal Disco Polo

W trakcie godzin otwarcia ekspozycji:

– liczne degustacje tradycyjnych polskich potraw, produktów i alkoholi, przygotowane przez wystawców oraz Koła Gospodyń Wiejskich z różnych regionów kraju.   – akcja ?Poznaj Mlekosia?- promocja mleka przez zabawę na stoisku Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka (gry i atrakcje dla dzieci)

– prezentacje stołów wigilijnych Kół Gospodyń Wiejskich z regionów całej Polski oraz występy zespołów Kół Gospodyń Wiejskich ze wszystkich regionów Polski w ramach obchodów 150-lecia Kół Gospodyń Wiejskich pod patronatem Pary Prezydenckiej ? Prezydenta RP, Andrzeja Dudy i Prezydentowej, Agaty Kornhauser-Dudy.

Skip to content