ZAPROSZENIE na rajd rowerowy do miejsca urodzin H. SIENKIEWICZA 10 VII 2016

Wójt Gminy Trzebieszów zaprasza mieszkańców Gminy Trzebieszów do włączenia się w obchody roku Sienkiewiczowskiego i uczestnictwo 10 lipca 2016 r. w ROWEROWYM RAJDZIE DO MIEJSCA URODZIN HENRYKA SIENKIEWICZA, tj. Woli Okrzejskiej (Gm. Krzywda).

Trasa 50 km w jedna stronę.  Razem do przejechania będzie 100 km na trasie – Trzebieszów-Wola Okrzejska-Trzebieszów 🙂

Wyjazd ok. 8 rano 10 lipca. Powrót ok 21.

ZGŁOSZENIE: pobierz

Należy przekazywać do Sekretarza Gminy Trzebieszów do końca czerwca !!! Urząd Gminy Trzebieszów (Pn-Pt  7.30 – 15.30  ,, czwartki 9.30-17.30)

TRASA – PRZEBIEG – MAPA

 

Wyznaczone zostały 4 podstawowe trasy rajdu przebiegające przez miejscowości związane z jego życiem i twórczością. Każda z tras prowadziła będzie do Woli Okrzejskiej, z której o godz. 13.00 wszyscy uczestnicy wyruszą do Okrzei i razem powrócą do Woli Okrzejskiej na uroczyste zakończenie rajdu zorganizowane w parku przy Muzeum H. Sienkiewicza.

Aby prawidłowo ukończyć rajd każdy uczestnik będzie musiał przejechać samodzielnie minimum jedną całą trasę rajdu oraz udzielić prawidłowej odpowiedzi na jedno pytanie z zakresu życia i twórczości H. Sienkiewicza.

Wśród wszystkich uczestników, którzy prawidłowo ukończą rajd zostaną rozlosowane nagrody. Istanieje możliwość zgłaszania kolejnych tras. Kontakt poprzez e-mail: [email protected]

Projekt ?Rowerem po Ziemi Henryka Sienkiewicza? został dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

ZGŁOSZENIE: pobierz

 

więcej: https://www.facebook.com/rowerempoziemihenrykasienkiewicza/

 

Skip to content