ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z DORADCĄ ENERGETYCZNYM

Wójt Gminy Trzebieszów zaprasza mieszkańców, właścicieli domów jednorodzinnych, osoby prowadzące działalność rolniczą z terenu gminy Trzebieszów na spotkanie z DORADCĄ ENERGETYCZNYM  z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, które odbędzie się  23 maja o godzinie 15  w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Trzebieszowie.

Spotkanie ma charakter informacyjny na temat założeń programów priorytetowych:

Mój Prąd,  Czyste Powietrze,  Agroenergia

Wdrażanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz sposobu aplikowania o środki na inwestycje z zakresu odnawialnych źródeł energii, termomodernizacji budynków, wymiany źródeł ciepła.

Wszystkich zainteresowanych w/w tematyką serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu ze specjalistą  Oddziału Odnawialnych Źródeł Energii , Departamentu Środowiska i Zasobów Naturalnych realizującego projekt pn. ?Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE?. W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań i indywidualnych konsultacji.

Skip to content