ZAPYTANIE OFERTOWE w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursu podnoszącego kompetencje, kwalifikacyjne nauczycieli ze szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trzebieszów, w zakresie języka angielskiego

ZAPYTANIE OFERTOWE

w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursu podnoszącego kompetencje, kwalifikacyjne nauczycieli ze szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trzebieszów,  w zakresie języka angielskiego w ramach projektu pn.: pn. ?ROZWIJAĆ UMYSŁ, KREOWAĆ SIEBIE, ZDOBYWAĆ ŚWIAT ? projektowanie  własnej ścieżki rozwoju w  Gminie Trzebieszów współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 ? 2020, Działanie 12.2 ? Kształcenie ogólne

W załączeniu komplet dokumentów.

1) Zapytanie ofertowe – usługa w zakresie …(PDF);

2) Załącznik nr 2 -szczegółowy opis zamówienia … (PDF),

3) Załącznik nr 1 – formularz ofertowy (docx)

Skip to content