ZAWODNICY SEKCJI KARATE Z TRZEBIESZOWA NA JAPOŃSKIM EGZAMINIE

W dniu 03.01.2019 w łukowskim klubie karate kyokushin mieszczącym się przy szkole podstawowej nr 1 odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe kyu do którego przystąpiło 156 osób z powiatu podopiecznych Sensei Pawła Głowackiego a w tym 12 osób z Sekcji Karate Kyokushin mieszczącej się przy Szkole Podstawowej w Trzebieszowie, podopieczni Senpai Tomasza Komorowskiego!

Egzamin jest sprawdzeniem umiejętności nabytych na zajęciach i obejmuje cześć praktyczna składająca się z prezentacji technik ręcznych nożnych w miejscu i w ruchu, układów kata , części sprawnościowej oraz teoretycznej ze znajomości wybranych słów w j. Japońskim a na koniec podsumowaniem dla starszych powyżej 14 roku życia są walki kumite. Egzamin w grupie dzieci gdzie zdawało ok 120 osób trwał ponad godzinę a w grupie starszej zdających ok 36 osób trwał ponad 2 godziny.
Egzaminował BRANCH CHIEF IKO – SHIHAN JACEK CZERNIEC 5 dan z lublina. Egzamin przeprowadzony zgodnie z najwyższymi standardami IKO KYOKUSHINKAIKAN.
Wszyscy przystępujący uzyskali pozytywny wynik egzaminu! A potwierdzeniem będzie otrzymanie certyfikatu który przyjdzie prosto z tokio za ok. Miesiąc każdemu zdającemu.

Gratulujemy zdającym z Trzebieszowa !!!

FOTOGALERIA

Skip to content