ZBIÓRKA SŁODYCZY I ŻYWNOŚCI W SKLEPIE STOKROTKA

Święta tuż, tuż, wielu z nas przygotowuje się do ich spędzenia w gronie rodzinnym, przy suto zastawionych stołach. Jednak wielu potrzebuje pomocy innych, by święta zwyczajnie, skromnie przeżyć. Bożonarodzeniowa zbiórka żywności dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy odbędzie się w Sklepie STOKROTKA w Trzebieszowie Drugim w dniach 10-12 grudnia (piątek, sobota, niedziela). Zbiórka organizowana przez Polski Czerwony Krzyż oraz sieć sklepów STOKROTKA na terenie całego kraju .

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebieszowie zwraca się serdeczną prośbą o podzielenie się dobrem z tymi, których los w tym szczególnym okresie doświadcza najbardziej. Prosimy o produkty żywnościowe, słodycze, środki czystości, zabawki i inne artykuły które sprawią, że nadchodzące Święta nie będą czasem smutku, głodu i samotności.

Pomóżcie nam pomagać.

Skip to content