Złote i Diamentowe gody w Gminie Trzebieszów

Pary małżeńskie z terenu Gminy Trzebieszów, które w 2022r. obchodziły Złote Gody, czyli okrągły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego (11 par) oraz pary obchodzące w 2022 r. Diamentowe Gody, czyli 60-lecie pożycia małżeńskiego (4 pary) zostały zaproszone przez Wójta Gminy Trzebieszów oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Trzebieszowie na jubileuszowe spotkanie, które odbyło się 8 września 2022 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzebieszowie.

Uroczystego aktu dekoracji medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla osób, które przeżyły 50 lat w związku małżeńskim, w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny dokonał Wójt Trzebieszowa Pan Mirosław Szekalis wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Trzebieszowie Panią Renatą Nowik. Małżonkowie otrzymali dyplomy, okolicznościowe legitymacje z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego oraz kwiaty i upominki.

Po części oficjalnej wystąpiły dziec z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Dębowicy oraz Kabaretu ZAŚCIANEK z Trzebieszowa, wprawiając wszystkich w wesoły nastrój.

 

50- lecie małżeństwa

 1. Zofia i Czesław Celińscy
 2. Krystyna i Henryk Foryszewscy
 3. Danuta i Józef Głuchowscy
 4. Zofia i Zygmunt Kurowscy
 5. Zofia i Józef Matejek
 6. Teresa i Stanisław Nurzyńscy
 7. Krystyna i Jerzy Sawiccy
 8. Zofia i Alfred Uziębło
 9. Marianna i Józef Wysokińscy
 10. Krystyna i Jan Wysokińscy
 11. Helena i Józef Wójcik

 

60- lecie małżeństwa

 1. Marianna i Zygmunt Bartczak
 2. Jadwiga i Czesław Borkowscy
 3. Irena i Tadeusz Śledź
 4. Marianna i Zygmunt Wierzejscy
Skip to content