Zmiana warty na stanowisku Skarbnika Gminy Trzebieszów

Podczas XIX Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Trzebieszów, która po raz pierwszy odbyła się w sposób zdalny w dniu 2 kwietnia br., Radni Rady Gminy Trzebieszów, na prośbę Pani Skarbnik Ewy Szczygielskiej, odwołali ja z dniem 28 kwietnia br. z funkcji Skarbnika Gminy Trzebieszów.

Po 40 latach pracy w samorządzie gminnym Pani Ewa Szczygielska, Skarbnik Gminy Trzebieszów odchodzi z dniem 28.04.2020 r. Rada Gminy przychylając się do prośby Pani Skarbnik jednogłośnie przyjęła stosowną uchwałę. Dziękujemy Pani Ewo.

Jednocześnie Rada Gminy na wniosek Wójta Gminy Trzebieszów Pana Mirosława Szekalis, z dniem 29 kwietnia br, powołała Panią Martę Zdunek  na Skarbnika Gminy Trzebieszów.

Gratulujemy i życzymy  jednocześnie wszelkiej pomyślności, sukcesów w pracy oraz spełnienia wszelkich planów  i zamierzeń zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.


Przebieg całej sesji Rady Gminy.

XIX Sesja Rady Gminy – ZOBACZ

Skip to content