ZWYCIĘSTWO I AWANS W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

Informacja ze Szkoły Podstawowej w Celinach

29 kwietnia 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Łukowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ?Młodzież Zapobiega Pożarom?.  Do eliminacji przystąpiło 35 osób w trzech grupach wiekowych.  Organizatorem turnieju był Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Łukowie przy współpracy Komendy Powiatowej Państwowej Straży w Łukowie.

Spośród uczniów szkół podstawowych  w grupie klas III – IV wyłoniono najlepszych, którzy walczyli o zwycięstwo i awans do etapu wojewódzkiego. 

Miło nam poinformować, że uczennice z klasy III Szkoły Podstawowej w Celinach zaprezentowały się bardzo dobrze. Zwyciężyła Aleksandra Turska uzyskując 29/30 punktów  a II miejsce zajęła Maja Karwowska .

Nagrody laureatom konkursu wręczyli Wicestarosta Łukowski Pan Janusz KOZIOŁ oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie Pan bryg. Paweł WYSOKIŃSKI.

Aleksandrze gratulujemy awansu do etapu wojewódzkiego i trzymamy kciuki .

Skip to content