Życzenia Wójta Gminy Trzebieszów na rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

Szanowni Uczniowie i Rodzice
Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2016/2017 ? w imieniu władz samorządowych Gminy Trzebieszów składam wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wszystkim naszym uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzę aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza wzbogacała Wasze serca i umysły, a szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić.

Pamiętajcie, że to tylko 10 miesięcy nauki i znowu przyjdą zasłużone wakacje!

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

A teraz Drodzy Uczniowie i Nauczyciele do nauki i pracy: Przez trudy do gwiazd!

 

                                                                                                       Pozdrowienia:

Wójt Gminy Trzebieszów

/-/ Mirosław Szekalis

Skip to content