Życzenia Wójta z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie!

Ten rok postawił przed wszystkimi trudne wyzwania, którym musieli sprostać zarówno Uczniowie, jak i Nauczyciele  oraz Rodzice. Serdecznie dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi oraz Rodzicom za współpracę w realizacji zadań w tej nowej, nieprzewidzianej sytuacji, za wzajemne wspieranie się w rozwiązywaniu problemów, otwartość na szybkie wprowadzanie nowych rozwiązań.

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkół podstawowych wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Życzę również udanego wypoczynku a także regeneracji sił, by w przyszłym roku szkolnym mogli Państwo dalej podejmować trud wychowania młodego pokolenia.

Drodzy uczniowie, pragnę pogratulować Wam wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu talentów. Przed Wami czas swobody i wypoczynku. Wypoczywajcie więc i gromadźcie siły na nowy rok szkolny. Życzę Wam pięknej pogody, wspaniałych przygód  a przede wszystkim bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły.

Drodzy absolwenci dla Was zakończył się pewien etap życia, przed Wami  kolejny krok na drodze edukacji, wykorzystajcie go jak najlepiej. Spotykajcie w swoim życiu życzliwych ludzi, którzy będą Was wspierać w podejmowanych działaniach.

Słowa podziękowania i życzenia kieruję również do Rodziców, którzy zawsze wspierają działania szkół, służą swoją radą i pomocą.

Trzebieszów 25 czerwca 2021 roku

 

/-/ Mirosław Szekalis
Wójt Gminy Trzebieszów

Skip to content