Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej  2020

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 
Dyrekcji, Nauczycielom  i wszystkim Pracownikom Oświaty składamy serdeczne życzenia przede wszystkim zdrowia , dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą oraz pomyślności w życiu osobistym.

Dziękujemy Państwu za trud i poświęcenie włożone w edukację, szczególnie w obecnym tak trudnym czasie  oraz wychowanie młodzieży szkolnej, za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywania prawdy i kształtowania postaw.

Życzymy zadowolenia z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów, z którymi dzielicie się swoją wiedzą, doświadczeniem i dla których jesteście największym autorytetem.

 

 Z wyrazami szacunku.

Przewodniczący Rady Gminy Trzebieszów

Andrzej Nurzyński

Wójt Gminy Trzebieszów

Mirosław Szekalis

 

Skip to content