Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

   

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Dyrekcji, Nauczycielom  i wszystkim Pracownikom Oświaty składam serdeczne życzenia zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą oraz pomyślności w życiu osobistym.

Dziękuję Państwu za trud i poświęcenie włożone w edukację oraz wychowanie młodzieży szkolnej, za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywania prawdy i kształtowania postaw.

Życzę zadowolenia z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów, z którymi dzielicie się swoją wiedzą, doświadczeniem i dla których jesteście największym autorytetem.

 

                                                 Z wyrazami szacunku

                                              Wójt Gminy Trzebieszów

                                             Mirosław Szekalis

Skip to content