Życzenia z okazji Dnia Strażaka

4 maja obchodzimy dzień św. Floriana  patrona Strażaków. Z tej okazji  Druhom i Druhnom wszystkich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w gminie Trzebieszów składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech dopisuje Wam zdrowie, nie opuszcza szczęście, a życie osobiste i zawodowe dostarcza powody do dumy i zadowolenia.

Dziękujemy za Wasz trud i poświęcenie w ratowaniu życia i mienia ludzkiego, za Waszą nieustanną gotowość do niesienia pomocy i zaangażowanie w funkcjonowanie Waszych jednostek oraz życie lokalnej społeczności. Życzymy Wam opieki patrona strażaków  św. Floriana, bezpiecznych powrotów z akcji, a przede wszystkim wytrwałości i satysfakcji z pełnienia strażackiej służby.

Ze strażackim pozdrowieniem 

                          Mirosław Szekalis                                Andrzej Nurzyński

                         Wójt Gminy Trzebieszów              Przewodniczący Rady Gminy

Skip to content